27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»
200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 23.09.2014

Львів – красиве старовинне європейське місто, де кожна вуличка має свою давню легенду, протягом усієї своєї історії ніколи не перейменовувалася.

 

Львів називають «столицею» Галичини та Західної України, «містом-музеєм», «містом левів», «українським Парижем», «маленьким Віднем», «українським П’ємонтом», «королівським містом», «перлиною корони Європи».

 


10-14 вересня 2014 року
саме у Львові, у межах щорічного
Міжнародного Форуму видавців відбувся фестиваль дитячого читання «Книгоманія». До участі у заході були запрошені переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2014».
Цього року Житомирську область мали за честь представляти: 

Очитко Сергій – переможець серед учнів 6-х класів;

Креденцер Олена – переможець серед учнів 8-х класів.

Програма фестивалю була надзвичайно насиченою та цікавою. Маленькі читайки мали змогу зустрітися та взяти автографи в улюблених сучасних авторів: Володимира Рутківського, Сашка Дерманського, Галини Ткачук, Сергія Гридіна, Надійки Гербіш, Андрія Бачинського, Катерини Міхаліциної та інших.

 


Майстер-клас з мистецтва фотографії під керівництвом Віталія Грабара (фотоагенство LUFA) дав змогу пізнати кухню фотомистецтва та прийняти участь у конкурсі на найкращу фотографію про читання серед учасників фестивалю. Приємно відмітити, що перше місце в номінації «Сучасна книга – сучасному читачу» зайняла фоторобота Сергія Очитка.


Разом із поетесою та головним редактором Видавництва Старого Лева Мар’яною Савкою
діти створили гімн фестивалю «Книгоманія».

Урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України-2014» дипломами та подарунками відбулася на великій сцені Палацу мистецтв.

 


Відвідування 21 Міжнародного книжкового Форуму видавців у Львові допомогла юним учасникам фестивалю придбати книги до свого смаку, прийняти участь у різноманітних майстер-класах, презентаціях тощо.
Разом із Центром сучасної хореографії SIRIUS (режисер Данило Дерега, хореограф Софія Романів) діти стали учасниками всеукраїнського флешмобу «Єдина країна». Одягнені у блакитні і жовті футболки діти танцювали на центральній частині міста в ім’я єдності, цільності та миру в рідній державі.
 


·

 


Цікавою була також екскурсія до Львівської обласної бібліотеки для дітей, де маленькі книгомани вигадували та обирали кращі ідеї для рекламних кампаній з залучення дітей до читання «Одна фраза – тисяча послідовників». Дітям потрібно було переконати своїх однолітків, що читання – це заняття, яке варте уваги! Мозковий штурм відбувся за участі українських письменників: Надії Гербіш, Олександра Дерманського, Андрія Бачинського, Галини Ткачук, Сергія Гридіна та Катерини Міхаліциної. Учасники Книгоманії мали змогу не тільки сфотографуватися на пам’ять з кожним із письменників, а й взяти автограф на згадку.

 

Подорож у найдавнішу університетську бібліотеку в Україні – Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка запам’яталася цікавою екскурсією та врученням читацьких сертифікатів кожному книгоману.Літературний квест від компанії «
CocaCola Україна» допоміг пізнати цікаві місця стародавнього Львова, дізнатися історію будинків, де жили і працювали видатні постаті.


Усі сім днів чудової поїздки до Львова запам’яталися цікавими, різноманітними екскурсіями. Книгомани мали змогу побачити «Львів на долоні», «Середньовічний Львів», відвідати Львівську обласну державну телерадіокомпанію, музей «Арсенал» та стати учасником екскурсії містом на чудо-поїзді.
 

 
Детальніше читайте на блозі Творча стежинка.