12.11.2019
II Бібліотечний форум Житомирщини – 2019. Бібліотека: час змін – час дій.
11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 19.09.2018

У рамках  інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального право-просвітницького проекту «Я маю право!» 19 вересня відбувся «круглий стіл» на тему: «Зупинимо булінг разом!» у якому прийняли участь учні 5-7 класів ліцею № 25 та ЗОШ № 21.

Булінг – серйозна та вкрай гостра проблема сучасності. За даними дослідження UNICEF Україна за 2017 рік, 67% дітей стикалися з булінгом (були жертвою або свідком), а 40% постраждалих від цькування взагалі ні з ким не ділилися проблемою і не зверталися за допомогою, 25% — говорили про це не з дорослими (з другом чи братом/сестрою). З тих, хто мовчать – 40% соромляться про це говорити, а 22% вважають, що це нормальне явище.

«Круглий стіл» провели спікери Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Житомирській області.

Під час заходу діти розширили свої знання щодо булінгу, його основних видів, відповідальність за вчинення булінгу, можливі механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб та як поводитися в ситуації знущання одних дітей над іншими.