27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 22.11.2018

22 листопада 2018 року відбувся круглий стіл на тему «Підвищення фінансової грамотності молодих житомирян: взаємодія зацікавлених сторін». До обговорення було запрошено підприємців, викладачів вузів та вчителів шкіл, керівників шкільних Євроклубів, бібліотекарів та іншіх зацікавлених представників освітніх закладів міста Житомира; представників органів державного та місцевого самоврядування, громадських організацій і ЗМІ; безпосередньо осіб, що опікуються питаннями підвищення рівня фінансової грамотності молоді міста Житомира. Організаторами виступили партнери Житомирської обласної бібліотеки для дітей: ГО «Житомирська асоціація науковців та бізнес-консультантів», Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, Управління освіти Житомирської міської ради.

Цікавою та інформативною була презентація Галини Моргулец, координатора програми ЮніорБанк та освітніх програм з фінансової грамотності ПриватБанку у Житомирській області.

А інформація Інесси Беспалко, вчителя ЗОШ № 26, керівника євроклубу «СПУМ», сертифікованого тренера економічної гри бізнес-симулятора «Життєвий капітал» про практику впровадження курсу «Фінансова грамотність» у житомирских школах викликала справжню емоційну дискусію.