25.01.2018
Екодовідник «Сторінками Червоної книги»
24.01.2018
Музичне рандеву «Зустріч поколінь»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 16.12.2010

«Краса душі у фарби переліта» — таку назву мав мистецький вернісаж, який був проведений 16 грудня до 110-річниці від дня народження української художниці Катерини Білокур (1900-1961).

Катерина Білокур є основоположником декоративного живописного натюрморту в українському народному мистецтві. Вона малює фантастичних птахів та дивовижні квіти: свої улюблені півонії, жоржини, маки, чорнобривці, лілії, мальви. Кращі твори Катерини Білокур експонувалися на численних виставках. Це, насамперед, полотно «Цар Колос», «Квіти на блакитному тлі», «Квіти за тином», «Буйна», «Натюрморт з колосками і глечиком» тощо.

На захід були запршені учні 3 класу школи № 12 (керівник: Спірочкіна Т. Г.). Викладач образотворчого мистецтва Штарова Наталія Володимирівна розповіла дітям про незвичайну техніку малювання, про жанрову особливість картин Катерини Білокур. Підказала, як треба розвивати власну фантазію, бачити красоту і гармонію довкілля, а також порекомендувала спробувати створити свою квіткову композицію.

Казкове плетиво найрізноманітніших квітів в дитячих малюнках за мотивами творів Катерини Білокур зворушили серця і подарували втіху й велику насолоду усім присутнім.

 


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України