26.12.2019
Новорічний калейдоскоп
17.12.2019
Майстер-клас «Свято для тих, хто фантазує, і майструє, і малює»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 18.02.2013

Кожен край народжує свого поета, сподіваючись виявити себе через його слово. Вірш – це своєрідна сповідь, незабутній епізод із життя творчої  людини. І все це про Марію Рудак, поетесу, журналіста, бібліотекаря, голову Міжнародного поетичного братства Юрка Гудзя, нашого партнера, члена СІЕМ (Союз інтелектуальної еліти міста).

У бібліотеці з 18 лютого пройшов цикл творчих зустрічей з поетесою «Краса довкілля і поетичне слово» до Міжнародного дня рідної мови для учнів ЗОШ № 12  3-4 кл.,  літературно-поетична палітра «У закутку душі нехай розквітне сад» з нагоди виходу в світ збірки поезій «Рай-дерево» (в яку увійшло 75 віршів поетеси) для студентів вищого професійного училища № 17  Житомирського державного технологічного університету.

 Під час зустрічі поетеса розповідала, як  з’являються в її серці поетичні рядки, про рідну землю, яка дає їй крила, про стежки дитинства, що кличуть до батьківського дому. Вірші її мелодійні, зворушливі, — в них відчувається закоханість у рідний край, його традиції та любов до людей.

 

 
 
 

 

 

 


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України