20.02.2020
Марина Павленко для сімейного читання
18.02.2020
Творчість Марини Павленко

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


 

 

Бабенко, Володимир Григорович.
   Енциклопедія природи для малюків / В. Г. Бабенко ;
[пер. О. Блешко ; ілюстр. Н. В. Данильченко]. — К. : Перо,
2008. — 87 с. : ілюстр.

Ця книга для наймолодших читачів, для тих, кому від чотирьох до шести років. Вона розповість про пори року, про природ­ні явища, про тварин і рослини навесні, улітку, восени й узимку. Яскраві ілюстрації допоможуть здійснити захоплюючу екскурсію від січня до грудня.

   

 

Хочу все знати : [пер. з англ.] / [авт. тексту А. Ганері,
Б. Уолпол, Ф. Стіл та ін.]. — К. : Махаон-Україна, 2008. —
255 с. : ілюстр. — (Енциклопедія для допитливих).

Сучасні «чомусики» хочуть знати усе!
Чому тиждень має сім днів? З чого зроблені хмари? Скільки в людини кісток? Навіщо королю корона? Чому пінгвіни не літають? Для чого деревам листя? Відповіді на ці та багато інших запитань зібрано в енциклопедії. 

   

Паркер, Стів.
   Дитяча енциклопедія тварин / Паркер, Стів ; пер. з англ.
О. В. Сапіги. — 2-ге вид., переробл. — К. : Перо, 2009. — 96 с. : ілюстр.

Точні, перевірені фахівцями наукові дані, а також барвисті ілюстрації роблять читання цієї книги простим та захоплюючим заняттям для дитини. Словнички, головоломки, вікторини та практичні завдання сприяють кращому засвоєнню прочитаного.

   

Тихонов, О. В.
   Енциклопедія дикої природи. Рекорди / О. В. Тихонов ; [ілюстр. А. Волкова, А. Січкар]. — К. : Перо, 2009. — 127 с. : ілюстр.

Книга присвячена найцікавішим і незвичайним фактам, пов’язаним з життям тварин із класу Ссавці. За­хоплюючі розповіді про звірині рекорди поєднуються з довідковими матеріалами, термінами, осно­вами наукової класифікації. Кольорові ілюстрації доповнюють текст, покажчик допоможе швидко знайти потрібні матеріали.

   

Делбі, Елізабет.
   Дива і таємниці живої природи / Делбі, Елізабет ; пер. з англ. І. Андрущенка. — К. : Перо, 2008. — 127 с. : ілюстр.

Про рослин-загарбників і тварин-фокусників, про мікроскопічних і гігантських, дивних і жахливих, смішних і небезпечних живих істот та чимало найцікавіших секретів, чудес і таємниць живої природи розповідає ця книга. І все це ви побачите на дивовижних фотографіях.

   

Гаррис, Ніколас.
   Океани : ілюстр. атлас / Гаррис, Ніколас ; [пер. з англ.
Л. Хворост ; дизайнер обкл. Н. Величко ; іл. Г. Хінкс]. — Х. : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2010. — 47 с. : ілюстр.

Відкрийте для себе усі таємниці океанів!

З цієї книжки ви дізнаєтеся про те, що є причиною цунамі, як утворюються коралові рифи, хто першим перелетів Атлантичний океан, а також про безліч інших цікавих речей. Ви побачите, які незвичайні істоти населяють дивовижні глибини, зможете дослідити морське дно…

   

Мирошникова, В. В.
   Удивительные птицы мира / В. В. Мирошникова ; [ил.
А. Л. Богонос, М. О. Зарембы, Н. Л. Рудиян и др.]. — Х. : Фактор, 2007. — 191 с. — (Золотое сечение). — Библиогр.: с. 192.

Різноманітний і незвичайний пташиний світ, в ньому зустрічаються птахи з повадками піратів і розбійників, птахи, які прикидаються мишами, вміють бігати під водою, будують дивовижні споруди, зображують змій або гілку на дереві …

   

 

Дивовижний світ тварин / [пер. з англ. О. Здір]. — К. : Країна мрій, 2008. — 256 с. : ілюстр. — (Хочу все знати).

Здійсніть захоплюючу подорож навколо світу з чудовою книжкою із серії «Хочу все знати». Чудові ілюстрації дозволять познайомитися з дивовижними представниками фауни нашої планети, зазирнути в усі куточки Землі — від крижаних морів і суворої тундри до спекотних пустель і вологих тропічних лісів.

   

 

Барзотті, Елеонора.
   Атлас світу для дітей : пер. з італ. / Барзотті, Елеонора ; ілюстр. та графіка авт. — Х. : Pelican : Фактор, 2010. — 95 с. : ілюстр. 
 

Ця книжка відкриє вам дивовижний навколишній світ. Із захоплюючої подорожі різними країнами ви дізнаєтеся цікаві факти про їх історію, населення й визначні пам’ятки, природу і культуру. Кольорові ілюстрації доповнюють текст, покажчик допоможе швидко знайти потрібні матеріали.

   

 

Неймовірні пригоди в часі : пер. з англ. — Х. : Фактор : Pelican, 2010. — 111 с. : ілюстр.

Ця книга — справжня знахідка для дитини. З її допомогою вона не тільки дізнається багато нового про різні історичні епохи, але і з головою порине у цікаву гру. Перенесеться в кам’яний вік і побуває вождем давнього племені. Зможе випробувати себе в ролі генерала римської армії. Штурмуватиме середньовічну фортецю. Нарешті опиниться в XVI столітті і вирушить у плавання на вітрильному судні до берегів Індії.


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України