18.02.2020
Творчість Марини Павленко
13.02.2020
Екскурсії до бібліотеки

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


 

Що цікаво знати дівчинці-підлітку?

Як стати впевненою в собі, завжди бути у доброму гуморі, як обирати друзів, без проблем спілкуватися з батьками?

Що потрібно робити, щоб стати вихованою, витонченою і, безумовно, привабливою і бажаною у будь-якій компанії?


Відповіді на ці й багато інших питань — у цих книгах.

 

Справжній хлопець має багато знати і вміти, має постійно працювати над собою й прагнути до саморозвитку і самовдосконалення. Сподіваємось, у цих книгах — порадниках для підлітків — ти знайдеш багато цікавого й корисного для себе.

 


 

Серія книг «Получится на 100%» від видавництва «Махаон» — справжній подарунок для дівчат! Сучасні тінейджери — розумні, непосидючі, які мріють про дружбу і справжню любов, які бажають виглядати на всі 100% — знайдуть тут масу цінних порад.

 

Стиль
Прекрасні поради для дівчаток і ще невідомі тобі секрети стилю. Ти дізнаєшся, як надати своєму вигляду незвичності і шарму, як зробити модний макіяж, як правильно доглядати за обличчям та зберегти свою красу.

Красота
Величезна кількість практичних і легко застосовних порад, як завжди бути красивою і виглядати на всі 100%. Існує безліч способів зробити так, щоб вслід тобі захоплено оберталися!

Любовь
Закохалася? Сильно, пристрасно, до божевілля? Не наважуєшся зізнатися? Ця книга допоможе тобі розібратися в своїх почуттях, краще зрозуміти хлопців, побудувати свої відносини.

Искусство общения. Друзья и родители
Хочеш бути душею компанії, зіркою тусовки, знаходити з усіма спільну мову, бути завжди в центрі уваги? Скористайся порадами і заводити нові знайомства для тебе стане простіше простого!

Поверь в себя
Бувають дні, коли у тебе поганий настрій? Ти не впевнена в собі? Ця енциклопедія допоможе тобі позбавитися від комплексів і повірити в свої можливості. Ти – найкраща!

 

 


Зотова, Наталія Вікторівна.
   Усе хлопчикам про дівчаток / Н. В. Зотова. —
Х. : Ранок : Веста, 2010. — 63 с. : ілюстр.

Зотова, Наталія Вікторівна.
   Усе дівчаткам про хлопчиків / Н. В. Зотова. —
Х. : Ранок : Веста, 2010. — 63 с. : ілюстр.

Стосунки між людьми — складна наука.
А стосунки з протилежною статтю — взагалі вища математика! Ці книги навчать підлітків правильно виражати свої почуття, проявляти свою неповторність, бути зрозумілими, кохати і бути коханими. Адже найбільше багатство, яке ми одержуємо в житті, — це досвід Дружби та Кохання.
 


Зотова, Наталія Вікторівна.

   Усе про виживання у школі / Н. В. Зотова. —
Х. : Ранок : Веста, 2010. — 63 с. : ілюстр.  

Ця книга — довірча, дружня розмова про підлітка в стінах школи. Вона розповідає про те, як правильно будувати стосунки з однокласниками та вчителями, як розв’язувати навчальні проблеми, як бути визнаним, шанованим і авторитетним у класі й іще багато-багато цікавого. Головне — захотіти, поставити мету, побачити перспективу!

Зотова, Наталія Вікторівна.
   Усе про виживання у поході. Абетка туриста / Н. В. Зотова. — Х. : Веста, 2010.

Похід — це не лише випробування фізичних сил. Це перевірка на міцність характера й особистісних якостей людини. Це можливість зрозуміти, що таке оптимізм, сміливість, ризик і особиста відповідальність. А ще — відчути, що таке дружба й командний дух. І, звісно ж, похід — це спілкування з природою. Адже недарма кажуть, що не лише людина пам’ятає про місце, але й місце пам’ятає про людину.Створення сайтів на замовлення у всіх містах України