22.01.2020
Історична година «Свято Єднання»
15.01.2020
Літературна скриня чудес від поетеси Світлани Штатської

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


 

Дуже важливо почати читати книги вголос вашій дитині в ранньому віці. Читання в ранньому віці поліпшує мовні навички дитини та збільшує словниковий запас. Читання маленьким дітям, можливо, ще не зробить їх розумнішими, але стимулює їхній розум та заохотить насолоджуватися читанням, коли вони стануть старші.

Та немає нічого ціннішого для батьків, ніж використовувати свій час разом з дитиною. Читання вголос дітям також є відмінним способом, щоб разом з дитиною проявляти свої емоції та почуття, розвивати уяву. Якщо ви починаєте з ілюстрованих книг з невеликим текстом та читаєте вашій дитині щодня, то згодом дитина почне зосереджуватися на більш довгих історіях.

baby-book – копія

Перші книги для маленьких дітей яскраво ілюстровані, невеликі за розміром та мають інтерактивну обкладинку, приємну для дотику маленьких рук. Бібліотеки зазвичай мають досить багато книг для своїх найменших читачів. Пропонуємо добірку книжкових новинок для читання дітям дошкільного віку, які чекають на вас на поличках нашої бібліотеки.

 


IMG_0006 (2)

Запрошуємо малят до дивовижної країни Казок!

Щодня гортатимуться сторінки, спливатимуть пори року, а малий слухач братиме участь у захопливих пригодах, що їх зазнають маленькі мешканці цієї країни.

Маленький Вуханчик ніяк не може заснути. Йому здається, що в когось і ліжечко значно зручніше. Полохливий Трусь так боїться вовків, що своєю фобією заразив братиків і сестричок. А Базю заколисували всім закутком. Та зрештою всі наші герої бачать солодкі-пресолодкі сни…

IMG_0001_NEW Чудові ілюстрації відомого американського художника, українця за походженням, Валерія Горбачова зачарують усіх без винятку!

У казкових звірят усе відбувається так само, як і в дітей: вони товаришують, сваряться і миряться, сумують і радіють. Отак, пізнаючи світ і себе, вони поступово дорослішають, стають чуйнішими і мудрішими.


Книга Тетяни Луньової «Зайченятко У», безперечно, написана з любов’ю, у ній кожне слово невипадкове, воно розкриває казковий світ лісових звірят та знайомить із непосидючим зайченятком У, яке вирушило шукати своє загублене ім’я. Із перших сторінок книга захоплює сюжетом та кількістю головних героїв, яких авторка описує та наділяє характерами.

 
IMG_0010

IMG_0009Ось і настав час нових пригод маленького сміливого Мишенятка!

У попередніх історіях Надійки Гербіш воно вже встигло познайомитися із розмаїтими кольорами й тим, які вони на запах; потоваришувати з доброю Рудою Дівчинкою та її кудлатим собакою; довідатися назви квітів і дерев у гостинному саду…

Аж ось сталося щось геть неочікуване. Зелене листя перетворилося на різнобарвний шурхотливий килим, а на місці яскравих квітів з’явилися соковиті плоди. Раптом мишенятко збагнуло, що світ безперестанку змінюється, а все, що з ним відбувається, не просто так. Тож Мишенятко поспішає довідатися таємницю чарівних змін…


IMG
IMG_0002 (2)
Серію книг «Читання – це справді цікаво!» створено для поетапного формування у дітей навичок читання та розвитку пізнавальних інтересів.

Книги відповідають різним рівням складності: від коротких творів, в яких переважають прості речення, прості сюжети, зрозуміла лексика — до поступового ускладнення синтаксичних конструкцій, складніших, але доступних для сприйняття сюжетів та образних висловів. Різноманітні за жанром і тематикою твори сприятимуть розвитку пізнавальних інтересів дитини.

Автор декількох книг серії – житомирська дитяча письменниця
Марія Пономаренко.

IMG_0027Дитині часом буває дуже складно сприйняти появу в родині ще одного малюка. Як ваша дитина сприйняла б новину про появу братика чи сестрички? У книжці ставляться непрості питання важливості довіри та любові між мамою та її дитиною. Поговоріть із малюком на цю тему до і після прочитання книжки. Дитина зробить правильні висновки і в її серці обов’язково спалахне й оселиться любов до нового члена вашої дружної родини.


IMG_0028В історії, про яку йдеться в цій книжці, маленький Ведмедик змушений уперше ненадовго розлучитися з мамою і погостювати в бабусі та дідуся. Він дуже засмучений і не хоче відпускати маму. Малюк упевнений, що в гостях у бабусі йому буде нудно… Якщо вам знайома ця проблема, бесіда з малюком до і після читання книжки допоможе її вирішити раз і назавжди.

IMG_0029А ваш малюк товаришує з братами і сестрами? Знаходить з ними спільну мову? У цій книжці Ведмедик вчиться будувати стосунки зі своїми молодшими братом і сестрою. Провівши бесіду за сюжетом книжки, ви дізнаєтеся багато нового про свою дитину. І після прочитаного в дитячому серці назавжди оселяться любов і почуття відповідальності.

Познайомтеся з чудовими книжками Хейді та Деніеля Ховартс про пригоди маленького Ведмедика, які допоможуть вам краще розуміти свою дитину.

IMG_0031

IMG_0001Вірші Юлії Каспарової та яскраві, милі ілюстрації Євгенії Перепелиці — і на сторінках книжки оживуть кумедні звірятка та їх мами.

Зібралися звірята-малята, щоб розповісти про подарунки, які вони приготували матусям до свята. Добрі та веселі вірші подарують вам і вашому малюкові безліч приємних хвилин родинного читання, сповнених ніжності та любові один до одного!

IMG_0002
IMG_0015  

Наталка Поклад – відома українська поетеса, публіцист, фольклорист, етнограф, пише книги й для дітей.

Книга «Ластівчин привіт» в ігровій формі знайомить маленьких читачів з навколишнім світом. Веселі, добрі вірші запрошують юних читайликів у світ нев’янучої краси рідної землі.  

 

IMG_0017

 

 

Ці короткі й зворушливі історії нікого не залишать байдужим!

Ви познайомитеся з котиком і песиком та їхніми веселими друзями, потрапите разом із героями в неймовірні пригоди. Казочки-п’ятихвилинки стануть чудовим завершенням насиченого подіями дня. На добраніч!

 

 

IMG_0025

IMG_0024IMG_0019IMG_0018


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України