Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 08.12.2016

З 1 по 8 грудня 2016 року бібліографи відділу інноваційних технологій та інформаційно-бібліографічної роботи провели цикл бібліотечних медіа-уроків для учнів 2-3 класів ЗОШ № 21 на теми Довідковий апарат книги, Енциклопедії та словники – у навчанні помічники тощо.

Метою медіа-уроку «Довідковий апарат книги» було розповісти учням про довідковий апарат книги, його значення при користуванні книгою, а також навчити дітей користуватися довідковим апаратом книги, до складу якого входить: зміст, покажчики, колонтитули, анотація, передмова, післямова, примітки, коментарі, бібліографічні виноски.

На уроці «Енциклопедії та словники – у навчанні помічники» діти дізналися про книги, які «знають все» — довідкові видання, познайомилися із найцікавішими енциклопедіями бібліотеки та навчилися відрізняти довідкові видання за видами.

Виховувати у дітей культуру читання та повагу до книг – основне завдання бібліотеки. Тому під час бібліотечних медіа-уроків бібліографи проводять творчі хвилинки, на яких разом з дітьми створюють бібліоаксесуари, наприклад, книжкову закладку — гарну прикрасу та супутницю улюбленої книги. І хоча книжкових закладок зараз у продажу велика кількість, красивішою та оригінальнішою буде та, що зроблена власноруч. До того ж закладка, зроблена своїми руками, може стати чудовим подарунком для будь-якого книголюба!


© Житомирська обласна бібліотека для дітей
Створення сайтів на замовлення у всіх містах України