26.12.2019
Новорічний калейдоскоп
17.12.2019
Майстер-клас «Свято для тих, хто фантазує, і майструє, і малює»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


Ми створюємо нові  форми  співпраці  між шкільними і публічними бібліотеками в обслуговуванні дітей. Широкомасштабна  рекламна акція проходила у місті Житомирі  з метою  сформувати в соціумі відповідальне ставлення до професії  бібліотекаря, який в сучасних умовах забезпечує створення оптимальних умов, що сприяють розвитку інтелектуального та творчого потенціалу підростаючого покоління та тих, хто їх навчає та виховує.  Значне місце в цій роботі займав Перший Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проводився з 1 по 31 жовтня 2014 року під гаслом «Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти».  

Для шкільних бібліотекарів міста та області 27-28 жовтня бібліотекарі читального залу відділу обслуговування учнів 5-9 класів провели майстер-класи «Створюємо освітній простір разом: інноваційна майстерня спілкування бібліотекарів Обласної бібліотеки для дітей та шкільних бібліотек міста» з презентацією креатив-проекту бібліотеки «Мережевий бібліоМур@шник» . 

Творчо — професійні зустрічі зі шкільними бібліотекарями міста продовжились  19-20 листопада під час тижня популяризації дитячого читання «Час читати» в рамках ресурс-центру «Ключ у світ знань» презентацією нової літератури для читачів та батьків   «Кращі книги для читання дорослими дітям створені в Україні» зі слайд-супроводом «Простір пізнання та любові – книги видавництва «Час Майстрів» та «Майстер-клас»».  Детальніше тут

 4 грудня для шкільних бібліотекарів області, які підвищують свою кваліфікацію в Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, працівники бібліотеки провели консультативно-тренінгові навчання.  Мозгова Лариса, заступник директора з наукової роботи, презентувала сучасні новітні послуги бібліотек в роботі з дітьми;  Тетяна Данилевич, завідуюча відділом обслуговування учнів 5-9 класів, провела тренінгові навчання «Діапазон співробітництва з шкільними бібліотеками &ndasndash; створюємо платформу успіху для творчої дитини»; Пєсковець Любов, бібліотекар II кат. відділу обслуговування учнів 5-9 класів, представила мультимедійний  етнографічний екскурс  «У звичаях, традиціях, обрядах живе народу праведна душа». 


6 листопада 2014 року відбувся обласний інноваційний семінар на тему «Бібліотека для дітей як центр формування національно-культурних цінностей».

Програма семінару

Лист НБУ для дітей по плануванню-2015

Фотозвіт


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України