26.12.2019
Новорічний калейдоскоп
17.12.2019
Майстер-клас «Свято для тих, хто фантазує, і майструє, і малює»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


 
28-29 листопада 2012 року в рамках навчання працівників районних та сільських бібліотек за програмою Обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури мистецтва і туризму Житомирської обласної ради та проекту БібліоАРТкаравану було здійснено виїзд до Попільнянської районної бібліотечної системи з метою надання консультативної допомоги з питань бібліотечного краєзнавства.

Провідні фахівці нашої бібліотеки Лепілкіна О. Г. (директор ОБД), Данилевич Т. К. (нач. відділу обслуговування читачів 5 -9 кл.) та Радченко Е. С. (нач. відділу обслуговування дошк. та учнів 1-4 кл.) приділили увагу темам: «Бібліотечне краєзнавство: прогресивні форми роботи з читачами-дітьми», «Партнерська культурно-просвітницька діяльність бібліотеки з краєзнавства», «Краєзнавство як джерело громадянського і патріотичного становлення підростаючого покоління».   


 
У листопаді
2012 р. в обласній бібліотеці для дітей пройшов обласний інноваційний семінар на тему: «Використання інформаційних ресурсів бібліотеки в процесі формування дитячого читання».

Програма семінару була досить насиченою і передбачала розгляд таких питань, як: використання інноваційних технологій в дитячих бібліотеках, роль методичної служби у сприянні інноваційного розвитку бібліотек регіону, основні аспекти реалізації національної підтримки і просування читання дітей.

Для учасників обласного семінару та читачів бібліотеки до Дня української писемності та мови відбулась творча зустріч «Співуче слово рідної землі» з лауреатом премії імені Лесі Українки Ларисою Бойко (гітара, спів) та викладачем 1-ої музичної школи м. Житомира Анною Бондарчук (флейта). Через велич та красу сучасної української мови присутні мали змогу розкрити для себе багатогранний творчий світ поліських митців, прослухати музично-поетичні мініатюри на вірші Лесі Українки, Михайла Клименка, Валентина Грабовського, Івана Сльоти, Михайла Пасічника.

Слухачам семінару було представлено яскравий бібліотечний захід — музичне ревю «Чарівні звуки оперети» в супроводі мультимедійної презентації.

Не залишив байдужим працівників бібліотек виїзд у Радомишльський музей домашньої ікони, який здійснено в рамках програми семінару.

На заключення відбулося нагородження переможців обласного конкурсу серед дитячих бібліотек на кращий сценарій масового заходу «Талановитий краю мій…», до якого бібліотекарі готувалися заздалегідь.

Підсумовуючи результати семінару всі без винятку учасники наголошували на важливості та актуальності розглянутого матеріалу і висловили позитивну оцінку фахівцям обласної бібліотеки для дітей. 

Програма семінару


 

16 квітня 2012 року у бібліотечному тренінговому центрі «Ми — не безліч стандартних «Я»,
а безліч Всесвітів різних» відбувся тренінг для бібліотекарів на тему «Синдром професійного вигоряння: діагноз чи можливість змінити своє ставлення до життя» із тренерами: пані Арт-майстер, леді Арт-ді-джеїнг та Наталкою-інтелектуалкою.

Під час тренінгу бібліотекарі обговорювали ознаки синдрому «вигоряння», його причини, познайомились з унікальною методикою створення психоенергетичного малюнку професійного художника, викладача та дизайнера Євгенії Булавінцевої «Малюй та відчувай». Такі комплекси вправ для психорегуляції особистісного стану дозволяють нам оволодіти навичками психогігієни в повсякденному житті та створити позитивний емоційний стан у колективі.

Зрозуміти сенс людського буття бібліотекарям допомогла філософська притча «Урок метелика», яка супроводжувалась мультимедійною презентацією, а участь в релаксаційній вправі «У пошуках перлини» допомогла зняти емоційне напруження перед початком робочого тижня.

На згадку про тренінг учасникам залишились незвичайні подарунки — енергетичний малюнок, камінець удачі та птах щастя — від тренера Данилевич Тетяни, начальника відділу обслуговування учнів 5-9 класів.  

 

 

 

 


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України