26.12.2019
Новорічний калейдоскоп
17.12.2019
Майстер-клас «Свято для тих, хто фантазує, і майструє, і малює»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


1 та 2 листопада 2011 р. у бібліотеці пройшло проблемно-цільове навчання спеціалістів районних і міських бібліотек для дітей області.

 

Ці дні були наповнені змістовними доповідями, інформаціями, мультимедійними презентаціями з використанням нових бібліотечних технологій. Фахівці бібліотеки для дітей надали слухачам кваліфіковані консультації з питань оновлення змісту методичного забезпечення роботи з дитячим читачем, підвищення суспільного іміджу дитячої бібліотеки шляхом розвитку партнерських відносин, інтеграції дитячих бібліотек в інформаційний простір та планування роботи бібліотек на наступний рік.

Програмне навчання передбачало не тільки поглиблення професіоналізму бібліотекарів області, але й підвищення рівня їх культури, поширення загального кругозору. Цьому сприяли вдало організовані форми роботи: творча лабораторія з питань використання інтерактивних форм роботи з читачами-дітьми, презентація книг житомирської письменниці Л. Павловської, літературна пастораль «Листає доля дні…» за віршами М. Рудак, письменниці, журналіста, бібліотекаря ліцею № 25, комунікативний майданчик по обговоренню змісту сучасної української книги для дітей. З учасниками навчання були проведені ділові ігри та бібліотечні заняття з елементами психологічного тренінгу, практикум з використання дошки візуалізації.

Опитування слухачів проблемно-цільового навчання дало позитивну оцінку проведеним заходам та виявило яким формам роботи віддається перевага бібліотечними спеціалістами. Такі зустрічі сприяють упровадженню нововведень у практику роботи бібліотек області для покращення обслуговування юного читача. 

Програма семінару »


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України