Інновації в Житомирській обласній бібліотеці для дітей | Бібліотека
 
27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


 Інновації в Житомирській обласній бібліотеці для дітей

-1-638

 

Обласна бібліотека для дітей Житомирської обласної ради стала одним з переможців проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках».
Більше інформації

 Інновації в Житомирській обласній бібліотеці для дітей


У м. Києві відбувся підсумковий тренінг-семінар для обміну досвідом за проектом регіональних піар-офісів сучасних бібліотек за підтримки ГО «Центр медіа реформ» та програми «Бібліоміст». Детальніше
 

 Інновації в Житомирській обласній бібліотеці для дітей


БезымянныйПосібник Регіональний PR-офіс сучасних бібліотек Житомирщини – це досвід роботи Житомирської обласної бібліотеки для дітей за проектною діяльністю. Він допоможе бібліотекарям пізнати глибше «журналістську кухню» та створити свій піар-офіс. Також у посібнику розкрито значення понять «меседж», «медіаплан», «бекграундер» та ін. для сучасної бібліотеки; детально описано базові правила складання прес-анонсу, прес-релізу, пост-релізу; узагальнено інформацію про те, як  написати текст для online-видання або бібліотечного блогу/сайту; охарактеризовано основні правила фахівця з PR та правила контактування з журналістами. 
 Інновації в Житомирській обласній бібліотеці для дітей

PR-офіс є невід’ємним структурним підрозділом сучасної бібліотеки. Адже медіа сприяють збагаченню культурного досвіду бібліотекаря за допомогою споживання повідомлень усіх типів (друкованого слова, зображень, аудіо та рухомих зображень). Таким чином медіа створюють додаткові можливості.
Робота із засобами масової інформації – один з найважливіших інструментів PR. Від того, що і яким чином ви повідомите журналістам про діяльність та досягнення вашої бібліотеки, безпосередньо залежить ваша репутація. Грамотна робота зі ЗМІ є невід’ємною частиною ефективної комунікаційної стратегії вашої бібліотеки чи вас персонально.
Регіональні PR-офіси, створені за програмою Бібліоміст, здійснювали свою діяльність з лютого 2014 року до квітня включно. До складу PR-офісу сучасних бібліотек Житомирщини увійшли шість бібліотек області. Заходи PR-офісу сучасних бібліотек Житомирщині проводились згідно медіа плану.
 Інновації в Житомирській обласній бібліотеці для дітей
 

Житомирська обласна бібліотека для дітей стала однією із переможців проекту програми Бібліоміст та громадської організації Центр Медіареформ «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек«. Мета проекту – налагодження регулярних зв’язків бібліотек з громадськістю, співпраця із засобами масової інформації, що надасть бібліотекам можливість інформувати величезну аудиторію читачів періодичних та інтернет-видань, слухачів радіо і глядачів телебачення про свої сучасні послуги. Про перший інноваційний тренінг-семінар Житомирського PR-офісу бібліотек Житомирщини дізнайтеся докладніше.

 

  Інновації в Житомирській обласній бібліотеці для дітей

Блог Житомирської обласної бібліотеки для дітей «Творча стежинка» розпочинає цикл Інтернет-уроків від Наталки Читалки «Навчаємось разом», де можна буде отримати покрокові інструкції створення цікавих, творчих постів для блогу.
Перший урок циклу —  Як написати творчий пост на блог. Кожен відвідувач може долучитися до обговорення та обміну досвідом. 

 Інновації в Житомирській обласній бібліотеці для дітей

Обласна бібліотека для дітей Житомирської обласної ради розпочинає роботу за Програмою «Глобальні бібліотеки в Україні» як переможець четвертого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до Інтернету».

В Україні проект впроваджується з 2009 року і широко відомий під назвою «Бібліоміст». «Бібліоміст» — партнерська програма Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства культури України та Української бібліотечної асоціації (УБА) за підтримки Фундації Білла та Мелінди Гейтс.

Програма «Бібліоміст» сприяє розвитку сучасної бібліотечної системи України завдяки оснащенню бібліотек комп’ютерними технологіями та навчальними програмами для бібліотекарів. Публічні бібліотеки активно беруть участь у цьому загальноукраїнському проекті.

Дізнатися більше

 

 
 

Агенція бібліотечних інновацій