27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 20.04.2016

фото1

20 квітня 2016 року  у бібліотеці пройшов обласний семінар керівників районних та міських методоб’єднань вчителів зарубіжної літератури на тему «Вивчення класичної і сучасної літератури зарубіжних країн у просторі культури: вітчизняні традиції й новітні технології».  Під час семінару було обговорено багато проблемних питань актуальних як для освітян, так і для бібліотекарів. Цікавою та змістовною була доповідь «Нові імена в шкільному курсі зарубіжної літератури»  Чиркова Олександра Семеновича – доктора філологічних наук, професора, академіка АН ВШ України, завідувача кафедри романо-германських літератур та літературознавства Навчально-наукового інституту іноземної філології Житомирського державного університету імені Івана Франка.

фото 1

фото 1а

Про «Роль РМО (ММО) в організації роботи з вчителями зарубіжної літератури по використанню вітчизняних традицій й новітніх підходів вивчення класичної і сучасної літератури зарубіжних країн» розповіла методист ОІППО Тетяна Михайлівна Полякова.

фото 2   

Слободянюк Олена Михайлівна, вчитель – методист, автор підручника «Зарубіжна література 7 клас» презентувала його присутнім, представила матеріал  по темі « Реалізація вимог програм із зарубіжної літератури у сучасних підручниках та їх використання на уроці» та провела цікавий майстер – клас. 

фото 3

фото 3а

Керівник ММО вчителів зарубіжної літератури, вчитель – методист Борківська Олена Петрівна донесла до слухачів інформацію «Досвід роботи творчої групи вчителів зарубіжної літератури м. Житомира з календарно-тематичного планування за новою програмою із зарубіжної літератури».

фото 4

Мозгова Лариса Анатоліївна, заступник директора з наукової роботи під час виступу на тему «Обласна бібліотека для дітей та її роль в організації допомоги вчителям зарубіжної літератури» представила присутнім нові бібліотечні послуги та новітні інфрмаційні ресурси, створені фахівцями бібліотеки на допомогу освітянам.

фото 5

Данилевич Тетяна Костянтинівна, завідуюча відділу обслуговування учнів 5-9 класів, координатор Локального Центру громадянської освіти «Квартал МироТворчості»  у м. Житомир (проект «Інтеграція через діалог. Освітня та інтеграційна допомога дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму», який здійснює Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» у партнерстві з громадською організацією УМНІЦ за підтримки Європейського Союзу)  презентувала його роботу та запросила до співпраці.

фото 6

фото2