18.02.2020
Творчість Марини Павленко
13.02.2020
Екскурсії до бібліотеки

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


Книга з майбутнього  

Книги з майбутнього…

Книги з майбутнього! І це диво створено IT-компанією українського походження Live Animations, що займається розробкою доповненої реальності для дитячих та сімейних брендів в Україні, Німеччині та США.Останнім гучним кейсом Live Animations стали книги з доповненою реальністю для американського видавництва Little Hippo. Вражаюче!

Gepostet von Світ інновацій — UA am Dienstag, 3. Juli 2018

«Аліса в країні Чудес» у форматі поп-ап  

Ілюстрований Андерсен: найкращі українські видання

Ілюстратори казок Ганса Християна Андерсена з часів першого – Вільгельма Педерсена, німецького морського офіцера, який зробив 125 ілюстрацій до 45 казок письменника – творять нові і нові світи.

b7452-clip-43kb

8888888 snigova
Дітям про мистецтво: найцікавіші українські видання

fdace-clip-117kb

 

Pavutyna

 

Як зробити з Інтернету друга-порадника, а не пожирача часу? Книжка «Як не заблукати в Павутині» доступно, переконливо й мотивовано розкриває широкі можливості Всесвітньої Павутини.

Цікаво, що книга посіла друге місце у номінації «Твори для школярів молодших і середніх класів» «Книжки року — 2013», а також потрапила у список «Лідерів літа» в номінації «Дитяче свято» за версією Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року -2013».

 

Завантажити видання можна тут.

kazkarkaУкраїнські інтерактивні книжки для дітей

В добірці українських інтерактивних книжок для дітей (2011-2015 рр.) представлені й найпростіші, з невибагливою анімацією, й найскладніші, створені за сучасними цифровими технологіями, розробленими для iPhone та iPad.

garbyzovyj_rik

Інтерактивна версія на iTunes збіркі віршів для найменших читачів «Забавлянки» Галини Малик («Видавництво Старого Лева») з’явилася 2011 року і вважається першою інтерактивною книжкою для дітей в Україні. Читати далі

gadzhetarium

Ґаджетаріум

Одеське видавництво GUTENBERGZ випустило українську версію інтерактивної книги Ґаджетаріум про винаходи для iPad. У книзі 54­ ілюстровані інтерактивні сторінки із відомостями про 23 ґаджети. Серед ґаджетів – термометр, годинник, калькулятор, фотоапарат, телевізор, колеса, комп’ютер й навіть окуляри з доповненою реальністю Google Glass. Без багатьох речей ми не уявляємо свого життя, але не завжди пригадаємо, кому завдячуємо їхньому винайденню. Для ґаджетів розроблені 3D-моделі, а на кожній сторінці є спеціальні опції, які дозволяють дізнатися, як працює техніка, покрутити її й налаштувати. Читати далі

 


Казка з татом

Відомі актори, співаки, музиканти, журналісти читають твори для дітей на сторінці розважально-пізнавального телеканалу «ПЛЮСПЛЮС».

Напевно, тобі завжди було цікаво, що ж знаходиться по інший бік блакитного екрану. По той бік екрану — чарівний і яскравий світ ПЛЮСПЛЮС! Провідниками по безмежному світу ПЛЮСПЛЮС будуть твої улюблені герої — Трикутя, Квадрик і Кружко. Вони з радістю розкажуть про себе, своїх друзів і свої пригоди. Портал у чарівний світ відкривається у будні о 19:00 тільки на 10 хвилин. Тож не пропусти найцікавіше – Казка з татом. Пригоди у світі ПЛЮСПЛЮС.

 

Почитайка

Дитячі бібліотеки у своїх фондах зберігають багато цікавих книжок. Про сучасні книжки читачі можуть дізнатися із багатьох джерел – знайти в Інтернеті чи завітати до книжкового магазину. А щодо книжок, які видавались в минулі роки, то їх найбільше збереглося в бібліотеках. Мета проекту Національної бібліотеки України для дітей «Почитайка» – дати чудовим старим книжкам нове життя, ознайомити сучасних юних читачів з кращими творами із бібліотечних фондів українських дитячих бібліотек. На цих сторінках ви можете переглянути та прослухати улюблені вірші, оповідання, уривки з відомих творів, відібрані й озвучені для вас бібліотекарями.


Сказочная библиотека Хобобо

 

Казкова бібліотека Хобобо — одна з найбільших онлайн-бібліотек і медіатек казок в Рунеті. На сайті зібрано понад 6 тисяч казок та міфів 154 країн світу, авторські казки, діафільми та багатюща колекція аудіо казок і мультфільмів! У 2011 році сайт став лауреатом всеросійського конкурсу сайтів для дітей та підлітків «Позитивний контент» та отримав премію в номінації «Кращий дитячий сайт».

 

Книжная иллюстрация и детские книги

Найвидатніші художники нерідко зверталися до теми ілюстрації дитячої книги. Малюнки до книг з дитинства закладаються в пам’ять і залишаються в ній назавжди. На сайті можна погортати і почитати дитячі книжки улюблених авторів з малюнками видатних майстрів книжкової ілюстрації, при цьому відчути знайомий кожному, хто любить читати, шурхіт сторінок.

 

 

Папмамбук

Сайт про дитячу книгу — для тих, хто читає дітям. Улюблені книги дитинства оживуть на сучасних комп’ютерних сторінках. Батьки знайдуть на сайті пізнавальні книжки, матеріали для практичної роботи з дітьми, вірші та малюнки для роздруківки, а також відео майстер-класів кращих художників дитячої книги.

Відео проект Папмамбук читает вслух пропонує книги для сімейного читання. 

 

Международная электронная
детская библиотека

 

Електронна дитяча бібліотека містить кращі твори класичної та сучасної дитячої літератури з усього світу. Вона представляє кожну мову і культуру, щоб кожна дитина могла знати і цінувати скарби дитячої літератури всього світового співтовариства.

На сайті бібліотеки представлено каталог дитячих книг «Білі ворони». Якщо книга, з точки зору фахівців, заслуговує на особливу увагу і має значення для дитячої світової літератури, якщо вона присвячена темі розвитку міжнаціональних відносин, її включають в список «Білі ворони».


Читанка

 

Веб-проект «Читанка» — це дитяча публічна онлайн-бібліотека. Автори проекту кажуть: «Коли ми були дітьми, у нас було дуже багато дитячих книжок. Зокрема, україномовних. Це були прекрасні книжки з чудовими малюнками. Чимало з них і досі збереглися. Ми хочемо поділитися цим добром із сучасними дітьми. Сучасну дитячу книгу можна купити у крамниці. У нашій бібліотеці будуть тільки ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях не знайдеш».

  

Dedushka.Net

 

Онлайн-бібліотека дитячих книг різноманітних жанрів, адресована дітям та батькам. Тут ви знайдете твори дитячих письменників різних країн світу, які можна завантажити безкоштовно. Батьки можуть читати книги дітям прямо з сайту, або скачати їх у book-рідер. Крім того, дорослих можуть зацікавити поради, як підвищити інтерес дітей до читання. 

Библиотека ЛитРес

 

Бібліотека не виходячи з дому :-). На сайті доступно більше 60 000 творів для онлайн читання і скачування на мобільні пристрої, включаючи і новинки, і світову класику.
Всіх, хто вивчає англійську мову, зацікавлять книги у форматі «книга + аудіо файли». Наприклад, неадаптований текст «Аліси в Задзеркаллі» порадує читача неповторним англійським гумором і тонкою грою слів, якою славиться Льюїс Керролл. Читаючи і слухаючи тексти англійською мовою, ви поліпшите свої навички читання й сприйняття мови на слух.

Матеріали підготовлені відділом інноваційних технологій та інформаційно-бібліографічної роботи

 


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України