26.12.2019
Новорічний калейдоскоп
17.12.2019
Майстер-клас «Свято для тих, хто фантазує, і майструє, і малює»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


 

Екологія життя

 

На сторінках сайту ви зможете знайти багато цікавої інформації навчального, і не тільки, характеру, яка зібрана з усіх розділів екології та охорони навколишнього середовища, статті та чудові фото. Якщо у Вас також є цікава інформація, то ви можете поділитись нею і розмістити її на сайті. А ще пограйте в Eco-Ego – веселу навчальну флеш-гру від японських дизайнерів MARUKIN AD. Керуючи чоловічком на острові, треба прожити його маленьке життя в балансі між «еко» і «его».

Журнал о природе «Сезоны года»

Цікаво уявити, наскільки змінюється пейзаж, проходячи через всі чотири пори року?
Так і у автора сайту з’явилася ідея зібрати фотографії природи, зроблені в різний час року і розмістити їх в послідовності зміни кожного місяця на протязі всього року.
Ідея проекту: можна пройтися по всіх місяцях року з однієї пори року в іншу і побачити різні дивовижні явища природи.

Чудеса природы

Для людства, яке вічно прагне вперед, великі пригоди в Космосі тільки починаються. Але в наш час стрімкого технологічного прогресу особливо важливо враховувати той факт, що ще не так давно цілі континенти залишалися практично недослідженими. Більш того, неабияка частина океанського дна і зараз оповита для нас глибокою таємницею. Досить погортати сторінки сайту, щоб побачити, що на Землі існують дивовижні явища і є місця просто неймовірні.

Тайны и загадки мира

Неймовірний і різноманітний тваринний світ нашої планети продовжує дивувати дослідників з усього світу. Наприклад, така звична для племен Африки тварина, як окапі, була виявлена вченими лише в 1890 році. І це не дивно, так як зустріти окапі звичайній людині практично неможливо. Ці тварини живуть у хащах незайманих лісів басейну Конго і не люблять потрапляти на очі людям. Що ж представляють собою ці тварини? 

Тайны, загадки, факты

 

Спори, припущення, легенди, версії — все це протягом багатьох століть турбує людство. Таємнича земля, що отримала назву Атлантида, не дає спокою ні вченим мужам, ні незалежним дослідникам, ні людям, які просто цікавляться історією розвитку людства. А почалася ця захоплююча епопея в четвертому столітті до нашої ери у Стародавній Греції.

 

Экофауна

 

Від Гранд-Каньйону, майже незбагненної у своїй величезності ущелини в Арізонській пустелі, — до шельфового льодовика Росса, найбільшої в світі смуги плавучих льодів, — чудеса природного світу нашої планети невичерпні. Дізнавайтеся про оточуючі нас чудеса, що належать тваринному та рослинному світу і світу неживої природи.

 

 

  

National Geographic kids

 

National Geographic з 1988 року надихає людей піклуватися про планету. Це одна з найбільших некомерційних наукових та освітніх установ у світі. Її інтереси включають географію, археологію та природничі науки, екологію та збереження історичної спадщини. National Geographic Kids — знайомить дітей від молодшого до старшого віку з планетою Земля за допомогою ігор, вікторин, конкурсів, фотографій, відео та блогів про культуру і природу.

Мир природы

Інтерактивна енциклопедія для дітей про дивовижний світ людини і природи, винаходів і науки, про країни і традиції різних народів. Крім пізнавальної інформації, на сторінках віртуальної енциклопедії також можна знайти повнотекстову художню літературу і аудіоказки.

Навколо світу

Подорожуйте по країнах світу, дізнавайтеся про визначні історичні та архітектурні пам’ятки, читайте захоплюючі історії та розглядайте дивовижні фото найкрасивіших місць планети Земля.

І наша країна – просто казкова. Ви певні, що все про неї знаєте? В Україні знайдеться і пустеля, і гірські каньйони, і екзотичні рослини. Знайдіть для себе найцікавіше!

 

 

 

 

 

Україна Інкогніта

Онлайн-журнал про невідомі та заповідні місця України. В Україні збереглося кілька тисяч пам’яток історії та культури. В Україні унікальні природні умови: флора та фауна — одні з найбагатших у Європі; рельєф представлений величезними рівнинами з унікальним різноманіттям форм та гірськими системами, які вважаються одними з наймальовничіших у Європі. Чотири біосферні, 17 природних заповідників, 12 національних природних парків — без перебільшення є справжніми перлинами природно-заповідного фонду Європи та Світу.

 

Матеріали підготовлені відділом інноваційних технологій та інформаційно-бібліографічної роботи


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України