20.02.2020
Марина Павленко для сімейного читання
18.02.2020
Творчість Марини Павленко

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


Без імені

Малюємо смайлами

 

12Emoji Brush (Емоджи браш — «пензлик Емоджи») — сервіс для тих, хто любить цікаві розваги в Інтернеті. Малювати смайлами онлайн — дуже захопливе заняття! Сайт Emoji Brush не має налаштувань для регулювання розміру пензля, однак смайли виходять і маленькі, і великі, що залежить від швидкості руху мишки.

Просто експериментуйте! Вид смайлів відповідає вибраному кольору. Тобто якщо ви вибрали червоний, то миша малює лінії тільки зі смайликів червоного ряду. Ще дві кнопки в правому нижньому кутку призначені для збереження створеного малюнка і для того, щоб очистити екран і почати знову. Якщо вам вдасться створити зі смайликів цілком зрозумілу картинку, то її можна буде опублікувати в галереї сервісу.


Малюємо текстом


Без імені1Малювати онлайн словами й цілими реченнями просто і цікаво на сервісі Текстер. Сервіс підтримує українську мову, тому у вас не буде жодних обмежень у творчості. 
Всі налаштування знаходяться в правому меню. У першому рядку наберіть текст, яким будете малювати. Залиште між слів більші прогалини — так буде гарніше виглядати малюнок.

У другому рядку меню налаштовується максимальний розмір букв, в третьому — мінімальний. При збільшенні швидкості руху мишкою, розмір букв збільшується. Четвертий рядок меню регулює різно розмірність. Колір тексту — в п’ятому рядку, колір фону — в шостому. Clear — очистити все. Остання опція — збереження малюнка: натисніть, а потім перетягніть мишкою на робочий стіл.


Малюємо піском

 

Без імені2

Процес малювання піском дуже простий: досить водити мишкою по полотну, натискаючи на ліву кнопку миші, і пісок буде сипатися у вказане місце. Піском можна створювати неймовірні казкові пейзажі. Одинарний клік мишкою розсипає вниз полотна трохи піску, подвійний клік мишкою — вивергає нескінченний потік піску з-під курсора. Змінити колір піску можна в правому верхньому куті. Це малювання дуже захоплює!


Малюємо пташками та метеликами

 

Fox & Crow Drawing — це дивовижна можливість малювати онлайн пташками, метеликами, квіточками, листочками, лініями або фігурами. Дочекайтеся завантаження незвичайного витонченого онлайн сервісу, в лівому нижньому кутку знайдіть маленький пензлик і через декілька секунд з’явиться сторінка для малювання.

Перш, ніж ви почнете створювати свій творчий етюд, кілька слів про можливості сервісу. Меню в формі кола з’являється і зникає на полотні прямо під час захопливого процесу малювання. Змінюйте колір пензлика, вибираючи в палітрі.

Обов’язково спробуйте кожен колір, щоб ваш малюнок заграв різними фарбами та формами. Скористайтеся кнопкою-ластиком, щоб видалити непотрібні лінії та фігури, та кнопкою-кошиком для видалення всього малюнка. Зберегти малюнок на комп’ютер можна за допомогою кнопки Share — Save Your Art.


Малюємо фломастером

 

11Традиційні малюнки можна зробити на сервісі, що дозволяє малювати фломастером. При бажанні можна перемкнути на стандартний курсор (Cursor).

Творчому процесу сприяє великий вибір яскравих кольорів фломастера (Color) та фону сторінки (Page). Ви можете стерти невдалу картинку (Clear), а якщо стерли свою творчість й пошкодували – можна буде повернути малюнок, починаючи з самого першого штриха (Redo).

Є також можливість поставити авторський підпис на малюнку (Sign), зберегти малюнок в форматі Pdf на комп’ютер та роздрукувати малюнок на принтері (Print).495547085
Якщо у вас вийшов чудовий малюнок, але немає функції збереження картинки, не засмучуйтесь, це не проблема — зробіть скріншот!

Неможливо описати всі сервіси для малювання, що існують в Інтернеті. Ви зможете пошукати їх самостійно — в цьому вам допоможе Google.


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України