Казки Світлани Соболевської для дітей | Бібліотека
 
27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»
200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


Житомирянка Світлана Соболевська відома читачам як поетеса, журналістка, авторка казок та пісень для дітей, її твори постійно друкуються у періодичних виданнях.

Народи­лась у місті Бердичеві, але майже все життя прожила в місті Житомирі. Закінчила Жито­мирську ЗОШ № 17. Має економічну освіту, яку здобула у Європейському універ­ситеті. Член мистецької гільдії «Неабищо». У 1995 році бра­ла участь у конкурсі «Гранослов», отримала грамоту за найкращі пейзажні вірші.

Вірші й оповідання пише з 7-ми років. Вважає, що казки треба створювати, залишаючись в душі дитиною, вони повинні нести в собі світло і викликати захоплення та бажання наслідувати позитивних героїв. Світлана — авторка казки для «Як ведмедик в лісі заблукав» та збірок віршів для дітей «Весела прогулянка» і «Метелик на долоні».

Світлана Соболевська — лауреатка престижного міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», літературної премії ім. М. Клименка, переможниця та учасниця багатьох конкурсів і фестивалів. Протягом останніх років за участі Світлани Соболевської створено низку програм на обласному радіо та телебаченні. У 2014 році за творчий внесок у розвиток Житомира вона отримала звання «Гордість міста», на першому відкритому фестивалі авторських і аматорських театрів «Світ ляльок» її було визнано кращим драматургом та «Академіком прози» на Всеукраїнському літературно-мистецькому фестивалі «Просто на Покрову».

Читаємо казки Світлани Соболевської

Житомирська письменниця Світлана Соболевська заснувала періодичне видання – «Світланка-полісянка».

«Світланка-полісянка» — видання для розвитку художньої творчості та підтримки талановитої молоді, сприяння суспільно-культурній активності та творчій самодіяльності, допомоги у діяльності художнім колективам.

Зокрема, у першому випуску «Світланки-полісянки» можна знайти пісню композиторки Лариси Бойко про маленьку Лесю Українку, яка може бути у нагоді музичним керівникам дитячих садочків і шкіл, а також викладачам шкіл мистецтв, адже незабаром ми відзначатимемо ювілей нашої славетної землячки.

Цікаві поетичні знахідки для вивчення іноземної мови є на англійській сторінці видання, адже воно видається декількома мовами в одному випуску – українською та англійською. Автором малюнку обкладинки, а також символу «Світланки-полісянки» – допитливої дівчинки, є письменниця Світлана Соболевська.

Оскільки тираж «Світланки-полісянки» обмежений, пропонуємо до вашої уваги її електронну версію.