Казки Світлани Соболевської для дітей | Бібліотека
 
12.11.2019
II Бібліотечний форум Житомирщини – 2019. Бібліотека: час змін – час дій.
11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


Житомирянка Світлана Соболевська відома читачам як поетеса, журналістка, авторка казок та пісень для дітей, її твори постійно друкуються у періодичних виданнях.

Народи­лась у місті Бердичеві, але майже все життя прожила в місті Житомирі. Закінчила Жито­мирську ЗОШ № 17. Має економічну освіту, яку здобула у Європейському універ­ситеті. Член мистецької гільдії «Неабищо». У 1995 році бра­ла участь у конкурсі «Гранослов», отримала грамоту за найкращі пейзажні вірші.

Вірші й оповідання пише з 7-ми років. Вважає, що казки треба створювати, залишаючись в душі дитиною, вони повинні нести в собі світло і викликати захоплення та бажання наслідувати позитивних героїв. Світлана — авторка казки для «Як ведмедик в лісі заблукав» та збірок віршів для дітей «Весела прогулянка» і «Метелик на долоні».

Світлана Соболевська — лауреатка престижного міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», літературної премії ім. М. Клименка, переможниця та учасниця багатьох конкурсів і фестивалів. Протягом останніх років за участі Світлани Соболевської створено низку програм на обласному радіо та телебаченні. У 2014 році за творчий внесок у розвиток Житомира вона отримала звання «Гордість міста», на першому відкритому фестивалі авторських і аматорських театрів «Світ ляльок» її було визнано кращим драматургом та «Академіком прози» на Всеукраїнському літературно-мистецькому фестивалі «Просто на Покрову».

Читаємо казки Світлани Соболевської