26.12.2019
Новорічний калейдоскоп
17.12.2019
Майстер-клас «Свято для тих, хто фантазує, і майструє, і малює»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 


 

 

Зіновчук, Марія Пилипівна.
   Воїни волі / Зіновчук, Марія Пилипівна. — Житомир : Рута, 2016. — 60 с. : портр. — Б. т. — ISBN 978-617-581-264-7.

Борцям волі, правди, світла й добра присвячені щирі вірші житомирської письменниці про героїзм і мужність, самовідданість українців у російсько-українській війні, яку розпочав кривавий агресор 2014 року, та яка триває й досі.

У цих строчках — крик душі, сльози й біль за загиблими на полі бою, в російському полоні, на Майдані гідності, посвята їх вічній пам’яті.

 

 Лойко, Сергій Леонідович.

   Аеропорт : голов. кн. про війну, якої не повинно було бути, і про героїв, які хотіли жити, але вмирали : роман / Лойко, Сергій Леонідович ; фот. авт. — Нова допов. версія. — Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2016. — 374 с. : фот., портр. — Б. т. — ISBN 978-966-2665-93-2

Нова доповнена редакція роману, що завоював феноменальну популярність в Україні та за її межами і став більше ніж бестселером. Дія роману починається в Аеропорту й розгортається похвилинно протягом останніх п’яти днів понад 240-денної його облоги. Хоча роман заснований на реальних фактах, усі персонажі — плід художнього вимислу. Разом із кіборгами в Аеропорту перебуває американський фотограф, який через низку причин переживає цю необов’язкову війну як особисту драму. Його очима, наче в калейдоскопі, читач побачить усі події.

 


IMG_0003 (2) – копія

 

 

Сташук, Василь Федорович.
   Те, що минуло, не минає : есе. Доповнене / Сташук, Василь Федорович ; в авт. ред. — Житомир : Євенок О. О., 2014. — 71 с. : портр., [8] окр. арк. фот., фотоіл. — 200 пр. — ISBN 978-966-2534-91-7.

Помаранчева революція. Українці захотіли стати людьми і їх, здається, почули і вдома, і в світі. На Майдані вони підтвердили своє звання народу і довели, що справді — «Нас багато. Нас не подолати». Відтоді минуло десять років. І знову Майдан. Євромайдан. «Те, що минуло, не минає» — краєзнавче видання, нариси Василя Сташука про те, як і чому український народ став нацією.

 

 IMG_0002_NEW

Махорін, Геннадій Леонідович.
   Наші Герої / Махорін, Геннадій Леонідович ; в авт. ред. ; Житомир. обл. об’єднання Всеукр. т-ва «Просвіта», Асоц. інтелігенції Житомир. обл. — Житомир : В. Б. Котвицький, 2014. — 131 с. — Бібліогр.: с. 126-127. — 200 пр. — З автографом авт. — ISBN 978-966-1663-26-7.

 

В книзі кандидата історичних наук Геннадія Махоріна розповідається про етапи національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ-ХХІ ст. і учасників цієї боротьби, життя яких пов’язане з Житомирщиною. Читач зможе дізнатися багато як про давню історію України, так і про сучасну — події Майдану і російсько-українського конфлікту. Користувачі бібліотеки мають можливість взяти книгу з дарчим написом автора.

 

 


kaminnya_maydanu_2

 

Димид, Клементія.
   Каміння майдану : мистец. вид. / Димид, Клементія, Димид, Михайло ; авт. передм. Д. Яневський ; худож. А. Кіся. — Львів : Свічадо : Український католицький університет, 2014. — 277 с. : іл. — Б. т. — ISBN 978-966-395-812-5.


цитатаТе, що людина творить Майбутнє – очевидне: однак не всі це усвідомлюють, бо їхній простір свободи іноді обмежений, чи навіть закритий. Вони дивляться, але не бачать. Те, що люди пережили на майдані, — це Майбутнє, яке тепер у них живе!

Михайло Димид, Климентія Димид

Історики намагаються зібрати факти, узагальнити і дати оцінку всьому, що відбувається з нами. Але, як написав Данило Яневський у передмові до книжки «Каміння Майдану», ніхто не зможе зібрати і узагальнити все пережите, усі емоції і почуття учасників Революції Гідності.
Автори альбому — батько і донька, представники двох поколінь, активні учасники Революції, зібрали фотографії, пости Климентії Димид у соціальних мережах та проповіді її батька, отця Михайла Димида, який сповідав, причащав, відправляв Богослужіння і щиро молився разом з усіма на Майдані.

collage48

 


15882.1500x0

 

Кошкина, Соня.
   Майдан. Нерассказанная история : гл. расследование событий Революции / Василенко, Ксения ; предисл. В. Омельченко. — Киев : Брайт Стар Паблишинг, 2015. — 403 с. : [12] окр. арк. кольор. фот. — Б. т. — ISBN 978-966-2665-58-1 (м.).

 

У цій книзі зібрані відверті інтерв’ю з головними героями тієї історичної зими, героями, що перебували по обидва боки барикад. 80 відсотків контенту унікальні — дані та свідчення очевидців публікуються вперше. Завдання — максимально точно реконструювати події, перш за все кулуарні, які були приховані від очей тих, хто безпосередньо вплинули на результат цих подій.

 

Майдан. Нерозказана історія – офіційна сторінка книги

Соня Кошкіна

 

 


 


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України