11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки
07.11.2019
Відносини між людьми у творчості різних авторів

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 21.09.2016

bgr-sxodinki21 вересня 2016 року для молодших читачів бібліотеки, учнів 3-А класу ЗОШ № 12 ім. С. Ковальчука, був проведений бібліотечний медіа-урок «Бібліотека – дім твоїх друзів».

Це — «перша бібліографічна сходинка» в рамках програми «Бібліографічні сходинки», розробленої для школярів молодшого віку відділом інноваційних технологій та інформаційно-бібліографічної роботи. Діти всім видам діяльності віддають перевагу грі, з урахуванням цього всі заняття проводяться з використанням ігрових технологій і побудовані як подорожі в світ книги, бібліотеки, інформації.

Так і цього разу наші маленькі читачі були раді зустрічі з героями улюблених дитячих книг, відповідаючи на питання інтерактивних вікторин. Діти дізналися про те, що бібліотека — це дивовижний дім, в якому живуть друзі дітей – книги, граючи, засвоїли правила спілкування з книгою та правила користування бібліотекою. А також познайомилися з таким поняттям, як гігієна читання.

Під час заходу використовувалась презентація НБУ для дітей
Бібліотека – дім твоїх друзів.

Наступні заняття передбачають поступове накопичення і поглиблення знань про книгу: від першого знайомства з бібліотекою — до вивчення змісту різних розділів книжкового фонду та роботи з довідковою літературою.