27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 06.06.2016

6 червня 2016 року у бібліотеці відбувся бібліопазл «Казка стукає у двері» для учнів пришкільних літніх таборів «Барвінок» ЗОШ № 14 та «Веселка» СЗОШ № 12 імені С. Ковальчука. Бібліотекарі відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів розповіли дітям цікавинки створення окремих казок, «факти біографії» казкових персонажів, а також підготували та провели інтерактивні вікторини.

Фото 1

Фото 2

З давніх-давен наші предки передавали свій життєвий досвід, розказували історичні події, вчили високим моральним цінностям, розповідаючи казки. На жаль, в наші дні з винаходами телебачення та інтернету, ця передача інформації стала не такою популярною. Але все одно, багато батьків читають книжки з казками своїм дітям. Адже саме казка дарує малечі тепло, увагу, допомагає проявити та виразити батьківську любов. Чарівні історії вчать взаємопідтримці, протистоянню злу, розказують людині, що в житті може зустрітися багато труднощів, але добро та терпіння завжди їх переможе.

Фото 3

Фото 4

Найбільше задоволення маленькі користувачі отримали, коли казки їм читали мешканці живого куточка – Боня, Моня, Ватрушка і Лимонка. Море гарного настрою та позитивних емоцій!

Фото 5

Фото 6