27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 04.05.2017

Вишивка – один із видів народного декоративно-прикладного мистецтва, який використовують в українському народному побуті, передусім на предметах одягу, в основному на жіночих і чоловічих сорочках.

На сьогодні переважна більшість українців має у своєму гардеробі вишиту сорочку, але не кожен знає  про ідейне й змістове навантаження орнаментів, зображених на улюбленому одязі. Щоб цьому зарадити 04 травня 2017 року в секторі естетичного виховання відбулося Art-рандеву «Чарівний світ української вишивки» для учнів молодших класів ЗОШ № 21. Під час заходу читачі мали змогу відправитись в уявну подорож по регіонам нашої України та ознайомитись з основними різновидами українських візерунків притаманних в тій чи іншій місцевості, зазирнути у світ найпоширеніших серед наших пращурів кольорів, які використовували в оздобленні одягу.

Цікавим для дітей став факт про те, що відомий український письменник та поет Іван Франко, був першим сміливцем, якому вдалося поєднати вишиту сорочку з європейським одягом — піджаком.

Такі заходи дають можливість виховувати в учнів почуття глибокої поваги до предків, своїх рідних і близьких, що пронесли до наших днів та відновили глибину української вишивки, що захоплює весь світ своїм історичним значенням, різноманіттям та красою.