26.12.2019
Новорічний калейдоскоп
17.12.2019
Майстер-клас «Свято для тих, хто фантазує, і майструє, і малює»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 01.06.2017

Всі ми знаємо, що 1 червня відбувся Міжнародний день захисту дітей. Користуючись нагодою, представники нашої бібліотеки разом з ГО «Місто своїми руками» відвідали Тетерівський дитячий будинок-інтернат Житомирської обласної ради, для того щоб подарувати хвилинки щастя дітям з вадами розумового розвитку, з хворобою Дауна та ДЦП, дітям-сиротам, позбавлених батьківського піклування.

Їх називають інвалідами, а вони просто по-іншому дивляться на світ, у них інша шкала духовних цінностей. Це чудові, талановиті, здібні діти, які вміють радіти кожному сонячному дню і творити неможливе. В цьому ми переконались, побачивши різноманітні виставки робіт з бісероплетіння, картин із соломки, виробів з лози тощо.

Кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство, тому ми намагались приділити трішечки уваги таким діткам, яких доля не наділила здоров’ям та батьківською турботою в рівній мірі. Вихованці інтернату отримали книжечки з віршами, солодкі подарунки, засоби гігієни та одяг.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одним із важливих наших обов’язків.


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України