07.11.2019
Відносини між людьми у творчості різних авторів
07.11.2019
«В серці ніжну і погідну збережемо мову рідну»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 05.04.2016

5 квітня 2016 року в бібліотеці відбулася art-проба «Малюнки мишкою» в межах спільного креатив-проекту «Комп’ютерLAND» відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів та відділу інноваційних технологій та інформаційно-бібліографічної роботи. Учні 3-4-х класів СЗОШ № 12 імені С. Ковальчука дізналися про сучасні графічні редактори та способи їх практичного застосування.

Фото 1

Фото 2

Фото 3

На занятті була використана мультимедійна презентація «ТОР 10 найдивніших комп’ютерних мишок», під час якої маленькі читайлики дізналися історію створення та еволюцію комп’ютерної мишки, а також найцікавіші її різновиди.

Фото 4

Фото 5

Без комп’ютерної графіки сьогодні неможливо уявити як комп’ютерний, так і звичайний матеріальний світ. Сьогодні комп’ютери та їх комп’ютерна графіка – невід’ємний елемент життя сучасного суспільства. Середовище графічного редактора дає в руки користувачу універсальні інструменти, за допомогою яких на екрані можна легко перетворити будь-яку фантазію у графічні об’єкти. Найбільше враження учасники art-проби отримали від використання технологій сервісу http://thisissand.com/, так звані малюнки піском.

Фото 6

Фото 7

Детальніше читайте на блозі Творча стежинка.