25.01.2018
Екодовідник «Сторінками Червоної книги»
24.01.2018
Музичне рандеву «Зустріч поколінь»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 17.03.2016

«Дві музи – два крила» — таку назву мав вечір музичного настрою, який пройшов 17 березня 2016 року і був присвячений 85-річчю відомого українського композитора і поета Олександра Білаша. Його пісенна творчість відома в усьому світі. Пісні О. Білаша стали народними – духовним небом України. Він створив особливий пісенний жанр – пісню з глибокою філософською і психологічною  напругою, на зіткненні почуттів. Кожна пісня Олександра Білаша має своє обличчя. Вона відзначається емоційністю, щирістю, яскравістю та красою мелодики. Такими і були пісні, що прозвучали: «Два кольори», «Ясени», «Прилетіла ластівка», «Сніг на зеленому листі» тощо.

Олександр Білаш – автор 11 поетичних збірників. Його вірші зворушливо прозвучали на заході у виконанні студентки І курсу ЖДУ ім. І. Франка О. Драницької.

Ретро-вечір української пісні талановитого композитора Олександра Білаша став для студентів І курсу ЖДУ ім. І. Франка – присутніх на заході – справжнім святом гарної, яскравої, мелодійної нашої української пісні.

DSC06534

DSC06518

DSC06524

DSC06529

DSC06533


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України