11.02.2020
«Приховані небезпеки сучасних технологій»
28.01.2020
Бібліотеки на хвилях часу

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 14.12.2015

Цикл новорічних зимових свят – найулюбленіший для дітвори. Красуні-ялинки, прикрашені іграшками, Святий Миколай, на якого чекають з подарунками та різні новорічні заходи створюють неповторну атмосферу свята для дітей. Відділ обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів розпочав новорічний мікс «Від Миколая до Різдва», який триватиме з 14 грудня 2015 року до 14 січня 2016 року.

До Дня Святого Миколая у відділі пройшла низка заходів: чарівні зимові майстер-класи «Мандрівка зі сніжинкою» та «Ангели з Миколаєм добра усім бажають», голосні читання книги Олега Симоненка «Хочу, хочу подарунків» на заняттях гуртка виразного читання «Абсолютний слух», а також народознавчі години «Звеселився рідний край – їде в гості Миколай!», «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час».

Фото 1

Фото 2

Чарівну подорож зі сніжинкою разом із бібліотекарями здійснили учні 2-3-х класів ЗОШ № 21 м. Житомира. Діти мали унікальну можливість не лише власноруч зробити витончену, ніжну сніжинку, а й прикрасити нею хол бібліотеки. Усі учасники майстер-класу «Мандрівка зі сніжинкою» були горді з того, що саме їм випала нагода оздобити улюблену бібліотеку до зимових свят.

Фото 3

Фото 4

Фото 5

Детальніше про майстер-клас читайте на блозі Творча стежинка.

Історія про дівчинку Соломію з книги «Хочу, хочу подарунків», яка дуже любила подарунки та була неуважною до своїх батьків, захопила учнів 1-х класів Житомирського ліцею № 25 ім. М. О. Щорса та СЗОШ № 12 ім. С. Ковальчука. Духовне переродження маленької дівчинки, що трапилося в переддень свята Дня Святого Миколая, нагадує маленьке диво, яке стане гарним прикладом для малечі. Діти зрозуміли, як важливо робити подарунки власноруч, а не вимагати їх у батьків, наскільки приємніше дарувати, а не отримувати.

Фото 6

Фото 7

Дізнатися більше про День Святого Миколая, його самобутню історію та сучасність маленьким читачам допомогли народознавчі години «Звеселився рідний край – їде в гості Миколай!», «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час».

Фото 8

Із величезним задоволенням маленькі читайлики ділилися своїми сімейними традиціями проведення цього свята вдома.


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України