12.11.2019
II Бібліотечний форум Житомирщини – 2019. Бібліотека: час змін – час дій.
11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 06.11.2013

6 листопада 2013 року у бібліотеці відбулося підведення підсумків Міського конкурсу малюнків «Закон у моєму житті», до участі у якому долучились діти, які мають схильність до правопорушень; діти та молодь, які мають проблеми із законом та знаходяться на обліку у КВІ, ВКМСД, СІЗО та учні навчальних закладів міста Житомира.

 

Участь у конкурсі взяло 22 загальноосвітні школи, 3 професійно-технічні навчальні заклади, установа виконання покарань № 8 та виправна колонія № 4. На заході було представлено більше 90 робіт на теми: «Мої права та мої обов’язки», «Насильство – вибір «слабаків», «Я – не товар!», «Вулиця – безпечний простір для дитини», «Моє майбутнє». 

 

Всі заклади-учасники конкурсу відзначені подяками від Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які особисто вручала директор центру Ольга Юрченко. Мудрієвська С. Б. (начальник Житомирського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції) та Лепілкіна О. Г. (директор обласної бібліотеки для дітей Житомирської обласної ради, Заслужений працівник культури України) побажали присутнім відкривати в собі талант художника, розвивати його та досягати творчих успіхів.