11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки
07.11.2019
Відносини між людьми у творчості різних авторів

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 06.12.2011

6 грудня 2011 року  в читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів відбулася літературна година «Гумор в українській літературі». 

Велика сила у сміхові. Люди давно помітили його чарівну силу і взяли собі на втіху. Не було ще в українському письменстві класика, який хоч би іноді не віддавав данину гумору і сатирі. Григорій Квітка-Основ’яненко і Микола Гоголь, Іван Нечуй-Левицький і Панас Мирний… Їхні численні твори вкотре підтверджують: ніщо не виказує в людині людину краще, ніж сміх.

«Здоровше з гумором живеться,
Отож звучи, наш сміх, звучи!»
(С. Олійник) 

Перлини українського гумору непідвладні дії часу. Вітчизняні майстри слова створили справжні шедеври.

На заході були присутні учні 7 класу ЗОШ № 33, які мали змогу не тільки  дізнатися невідомі сторінки біографії класиків української літератури, а й у виконанні бібліотекарів відділу побачити театралізовані кращі уривки із творів
І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» та
Г. Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці». У виконанні учня 6 класу ЗОШ № 30 Костянтина Варварика прозвучали гуморески та байки найулюбленішого українського «сміхотерапевта» останнього півстоліття Павла Глазового.

Коли ми читаємо твори відомих українських поетів, драматургів і байкарів, перед нами виникають живі картини давніх подій, постаті простих людей, їхні вчинки, стосунки. Завдяки цьому ми повніше усвідомлюємо особливості національного характеру українців: добродушність, почуття гумору, справедливість, щирість.