27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 15.05.2012

15 травня 2012 року в рамках бібліотечного проекту «БібліоАРТкараван» завідуючі відділами обслуговування бібліотеки Данилевич Т. К. та Радченко Е. С. відвідали обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Лісовий берег».

На зустріч була запрошена наш партнер по проекту «БібліоАРТкараван» житомирська поетеса, голова Міжнародного поетичного братства імені Юрка Ґудзя Марія Рудак. Бібліотекарі завітали до дітей з нагоди відзначення Дня матері в Україні, а життєвий та творчий шлях Марії Рудак та її сім’ї став яскравою ілюстрацією до поетичного свята «Осанна матері». Немало вдячних віршів поетеса присвятила непростій жіночій долі своєї матусі – читала їх проникливо і щиро, і рядки її віршів звучали, як приклад для кожної дитини чуйного, поважного відношення до найсвятішої людини на землі – матусі.

На згадку про зустріч з педагогічним колективом та дітьми наші бібліотекарі подарували бібліотеці санаторію дитячі журнали та книги житомирських поетів, а в подарунок від дітей отримали прекрасні творчі роботи з паперопластики.