11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки
07.11.2019
Відносини між людьми у творчості різних авторів

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 08.07.2013

5 та 8 липня 2013 року в рамках проекту «Молоде покоління ХХI століття дітям війни»
(до року Ветерана Великої Вітчизняної війни) відбулись виїзні краєзнавчі експедиції в село Тетерівка Житомирського району «Під обеліском зупинись, солдатській славі уклонись».

5 липня бібліотекарі обласної бібліотеки для дітей Житомирської обласної ради за допомогою бібліотекаря села Тетерівки Любов Сергіївни Вагнер (племінницею Мишка Чорного – юного піонера-героя) зустрілись з родичами колишніх школярів села Тетерівка (раніше села Альбінівки), які в роки Великої Вітчизняної війни разом з дорослими месниками-партизанами у кривавій битві з фашизмом боролись за честь і свободу рідної землі.

Під час зустрічі з Людмилою Миколаївною Чеховською, рідною племінницею Олексія Мельника, дізнались про родинні реліквії які вони зберігають у своїх сімейних архівах. Багато цікавого члени експедиції дізнались від Марії Федорівни Макаренко, колишнього директора загальноосвітньої школи I-III ступенів села Тетерівка про Володю Шарого, Борю Катюху, Мишка Чорного та про те, що саме з її ініціативи був висаджений живий обеліск з троянд цим піонерам-підпільникам.


8 липня бібліотекарі обласної бібліотеки для дітей Житомирської обласної ради зустрілись з колишньою партизанкою Олександрою Григорівною Стеценко, яка розповіла про участь у бойових операціях під час перебування у партизанському загоні Д. Волкова разом з батьком Григорієм Йосиповичем. До цієї акції долучився голова сільської ради Леонід Петрович Мельничук, якому не байдуже минуле, сучасне та майбутнє його односельчан.