12.11.2019
II Бібліотечний форум Житомирщини – 2019. Бібліотека: час змін – час дій.
11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 06.06.2014

3 червня 2014 року до Міжнародного дня захисту дітей в бібліотеці відбулось літературно-музичне свято «Сміху, радості багато, це прийшло дитяче свято!».

 

Відкрила свято Заслужений працівник культури України директор бібліотеки Ольга Лепілкіна вітальним словом до читачів-дітей з пришкільного табору «Веселка», який розташований на базі СЗОШ № 12. Програму свята продовжила художник, викладач декоративно-прикладного мистецтва житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату 1-3 ступенів № 1 Вікторія Розбіцька зі своїм майстер-класом по монотипії «Квітка творчості» та презентацією авторської виставки «Квітковий дивосвіт», яку разом зі своїм вчителем представили її учні Анастасія Голуб та Марина Борисова.

 

Під час заходу також відбулась презентація нової дитячої книжки «Оповідки чарівного дзеркала» житомирських письменниць Олени Корж та Тетяни Яковенко. Арт-група відділу обслуговування учнів 5-9 класів в образах космозайців, Катрусі, Чарівного Дзеркала та Сороки-танцюристки прилетіли на морквольоті до читачів під час інсценізації незвичайних пригод на планеті «Бібліотека». Присутні змогли долучитись до інтерактивних експрес-ігор: &lalaquo;Готуємо з веселими кухарями», «Малюємо фоторобот прибульців-піратів» та «Синоптик гарного настрою». Бібліотекарі розповіли присутнім про історію виникнення свята та про те, що у свята є прапор.

 

 


Розважальне дійство для юних читачів