27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 28.05.2013

28 травня 2013 року у бібліотеці в рамках презентації творчих робіт під назвою «Долонями дітей», яка була присвячена Року дитячої творчості в Україні та Дню захисту дітей відбулась зустріч з новими партнерами, саме такими як студія «Юний дизайнер» Центру творчості дітей і молоді.

 

Для читачів бібліотеки юні дизайнери презентували авторські роботи у техніках: батик, вітраж, колаж, паперопластика тощо. Під час заходу керівники студії – подружжя Віктор та Катерина Дацун продемонстрували присутнім авторську методику занять, за допомогою якої вони сприяють вихованню креативних здібностей та опануванню професійних дизайнерських навичок у своїх вихованців, відтворивши у спільному проголошенні з дітьми своєрідного «аутотренінгу настрою». 

 

Багато цікавого присутні дізнались про те, як можна оформити свої роботи, розмістивши їх в оригінальних декорованих рамах, зробити цікавий малюнок, застосувавши методику «аля-прима» та воскові олівці, а також одержати необхідну консультацію від юного автора.

Дарунком талановитих читачів бібліотеки стали авторська музична композиція на синтезаторі від Іллі Верещака (учня 7 класу ЖЕЛ № 24), танець у стилі hiphop від учасниць хореографічної студії «Fiesta» Анни Мошковської та Карини Маковської (учениць 8 класу ЗОШ № 20).

 

Ведучі заходу – начальник відділу обслуговування учнів 5-9 класів Тетяна Данилевич та бібліотекар І категорії відділу обслуговування учнів 5-9 класів Наталія Журавська представили віршовану композицію «Метелик творчості у ваших долонях» разом з автором та виконавицею власних пісень, композитором Ларисою Бойко.