27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 20.02.2012

20 лютого 2012 року в бібліотеці відбулась творча зустріч «Я п’ю із рідних джерел» із дніпропетровським композитором Валентиною Миколаївною Фальковою, членом Асоціації композиторів Національної всеукраїнської музичної спілки, художнього керівника дитячого музичного театру «Надія».

Валентина Фалькова завітала до нас з новим збірником романсів і пісень «Окна в ночи», відеопрезентацію на який представили працівники відділу інноваційних бібліотечних технологій.

На голови, де наче соловї,
Своє гніздо щодня звивають будні.
Упав романс, як він любив її
І говорив слова їй незабутні.
Ліна Костенко

Особливо приємно, що серед ліричних мелодій, які звучали у виконанні авторки, була пісня «Свідок красоти» на вірші житомирського поета Юрка Гудзя. Ще одну пісню на слова Ю. Гудзя «Давай запалимо вогні» виконали викладачі музики ЗОШ № 33 Любов та Віктор Голуби. В дарунок композитору прозвучали класичні твори у виконанні дуету професійних музикантів Ольги Синицької, викладача музики по класу скрипки Житомирського музичного училища ім. В. Косенка та Ірини Копать, викладача музики по класу фортепіано Житомирського національного агроекологічного університету. Спів та гра майстрів були нагороджені заслуженими бурхливими оплесками.

Цей міст дружби «Житомир-Дніпропетровськ» вже вдруге з’єднав в стінах нашої бібліотеки шанувальників прекрасного — творчих людей міста: музикантів, співаків, художників, поетів та партнерів нашої бібліотеки – членів Союзу інтелектуальної еліти міста. На концерт було запрошено учнів житомирської гуманітарної гімназії № 23, ЗОШ № 33, житомирського ліцею № 25 ім. М. О. Щорса та студентську молодь.

21 лютого 2012 року ця творча зустріч за участю Валентини Фалькової та бібліотекарів обласної бібліотеки для дітей відбулася для учнів 8-11 класів ЗОШ № 33 в актовому залі школи. Всі присутні щиро дякували організаторам і композитору за прекрасний концерт.