11.11.2019
Перша екскурсія студентів до бібліотеки
07.11.2019
Відносини між людьми у творчості різних авторів

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 07.07.2013

2 липня 2013 року в читальній залі бібліотеки відбулась прес-конференція Житомирської обласної громадської молодіжної організації «Жінка» під час якої презентувалась «Програма захисту трудових прав жінок, що мешкають у сільській місцевості».

Від Євгена Фоміна – Директора громадської організації «Українська Фундація Прав Людини»( м. Київ) та Віталіни Севрук – Голови Житомирської обласної громадської молодіжної організації «Жінка», відповідального координатора програми в Житомирській області, присутні на заході дізнались про те, що програма передбачає комплексний підхід до подолання проблеми безробіття, що, як відомо, має жіноче обличчя та діє на території шести областей України і діє за підтримки Посольства Фінляндії в Україні.

Після закінчення прес-конференції за участю представників влади, органів місцевого самоврядування, центрів зайнятості, громадських організацій розпочав роботу круглий стіл на тему «Забезпечення реалізації прав жінок на працю: проблеми, досягнення та перспективи». На ньому обговорювались питання створення та забезпечення належних умов для реалізації права жінок на працю у сучасному суспільстві, притягнення до відповідальності роботодавців за порушення трудових прав жінок, пошук шляхів подолання проблеми жіночого безробіття.