05.09.2019
І оживає казка
05.09.2019
Історичне прес-досьє «Легенди рідного краю»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 02.03.2011

2 березня у секторі мистецтв бібліотеки для любителів музичного мистецтва та шанувальників творчості українського композитора Олександра Білаша (1931-2003) відбувся музичний вернісаж,  «У долі є своя струна» до 80-річчя від дня народження цього видатного композитора.

Житомиряни пишаються тим, що свій творчий шлях Олександр Білаш почав у нашому місті з лав Житомирського музичного училища ім. В. Косенка. В його творчому доробку – понад триста пісень. І серед них відомі пісні: «Два кольори», «Ясени», «Сніг на зеленому листі» тощо.

У нашому заході приймали участь учні та викладачі музичної школи № 2: Ю. Маркевич та Д. Мельник. У їх виконанні прозвучали пісні «Лелеченьки», «Над горою місяць повен» та багато інших. Чудова пісня О. Білаша «Журавка» прозвучала у виконанні студентки ІV курсу музичного училища Мельниченко Катерини. 

Олександр Білаш заслужив пошанування серед любителів музики, бо його музика — для душі й серця. Композитор ще раз подарував нашим слухачам, учням 8 класу 26 школи  та студентам І курсу училища культури і мистецтв ім. І. Огієнка, насолоду від спілкування зі справжньою українською музикою. 


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України