26.12.2019
Новорічний калейдоскоп
17.12.2019
Майстер-клас «Свято для тих, хто фантазує, і майструє, і малює»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 18.12.2014

18 грудня в бібліотеці відбулась творча зустріч з Миколою Зіновчуком, житомирським письменником, заслуженим журналістом України, членом Національної спілки письменників України, з нагоди вручення йому премії «Дідусева казка», яку за творчі набутки в царині літератури для дітей присуджує Житомирська обласна організація Національної спілки письменників України.

Бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5 – 9 класів в образах Метелика Творчості та Веселої Нотки під час слайд-шоу запросили всіх присутніх у читальному залі здійснити казкову космічну подорож та зустрітись з героями повісті М. Зіновчука «Здрастуй, сузір’я Центавра!», за яку він і отримав літературну премію.

Під час мультимедійної презентації, бібліограф Антоніна Макаревич познайомила учнів 3 – 5 класів СЗОШ №12 ім. С. Ковальчука та ліцею №25 ім. О. М. Щорса з історією створення премії «Дідусева казка» та з письменниками, які були нею нагородженні.

Привітати Миколу Зіновчука прийшли поважні гості — відомі письменники та поети Житомирщини, серед них була Марія Пономаренко, яка і вручила Диплом лауреата премії. 


Створення сайтів на замовлення у всіх містах України