27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 17.02.2014

17 лютого 2014 року історичним хронографом «Ти – вічний біль Афганістан, ти наш неспокій» до 25-річниці виведення радянських війск з Афганістану зустріли наших читачів (учні 8 класів, ЗОШ № 12 ім. С. Ковальчука) бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5 -9 класів.

Під час заходу проведена мультимедійна презентація «Афганістан – сторінки історії», яка познайомила читачів з цікавими фактами історії цієї республіки. З причинами та наслідками афганської кампанії, з воїнами-афганцями – нашими земляками.

Почесний гість заходу Юрій Чернишов, автор книг «Шурави» та «Огонь на себя», розповів про часи свого перебування в Афганістані. В дарунок від автора бібліотека отримала його історичний роман «Жернова» та епічний роман «Покоя нет» в двох томах.

Для читачів-дітей бібліотекарі провели історичне прес-досьє «Афганістан – чия у тім вина?» та репортаж біля книжкової виставки «Афганістан – біль і сум». На заході автор та виконавиця, бібліотекар Світлана Смірнова виконала свої нові пісні, присвячені воінам-афганцям.