27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 16.01.2014

16 січня 2014 року у секторі мистецтв читачі мали змогу познайомитися з творчістю талановитої народної художниці України Марії Примаченко. Галерея живопису «Птиця цвіту ультрамарин, або казковий дивосвіт Марії Примаченко» була присвячена 105-річниці від дня народження майстрині. 

 

Художниця створила неповторний світ власних образів, яких у природі не існує. Вона ввійшла до Всесвітньої енциклопедії наївного мистецтва зіркою першої величини. Її мистецтво — сонячне, веселе, усміхнене – зігріває особливою радістю. У своїх самобутніх картинах

Марія Примаченко змальовувала щедрий світ любові, доброти, дивовижної фантазії та невичерпної народної мудрості.

 

Наші читачі-діти 4 класу ЗОШ № 12, присутні на заході, були вражені незвичайними та яскравими картинами художниці, які подарували їм веселий і гарний настрій. Після цікавої розповіді та перегляду картин Марії Примаченко дітям було запропоновано проявити свою особисту творчу фантазію та відтворити диво-образи. Маємо надію, що зустріч з дивовижним живописом Марії Примаченко допоможе нашим читачам поєднати на папері правдиве та казкове, створити свою власну казку.