27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 16.02.2015

16 лютого 2015 року АРТ-група бібліотеки завітала до дітей, пацієнтів онкогематологічного відділення Житомирської обласної дитячої лікарні.

news (441)

Діти мали змогу зустрітись з Картатою-потатою та її другом Бровко Барбосовичем, кумедними жабками чарівною Весною, міс Неперевершеність — Мері Поппінс.

news (442)

news (443)

Під час незвичайної подорожі у казковий Світ Книги діти не тільки відгадували загадки, читали вірші, співали пісні та долучались до інтерактивних ігор, але й приймали участь у майстер-класі по створенню Птаха Здоров’я, який провела пані Арт-майстер та еко-дизайнер Лілі-Я.

news (444)

Наприкінці заходу, який був присвячений Всесвітньому дню онкохворої дитини, волонтери БО «Разом до життя» вручили подарунки присутнім дітям та батькам, а друзі – волонтери Андрій і Олена з Бердичева передали подарунки для кімнати психологічної розгрузки.

news (445)

Жуковська Людмила Олександрівна, яка вже більш ніж 30 років займається психологічною реабілітацією дітей, висловила подяку від працівників відділення та додала, що багато позитивних емоцій отримали діти від АРТ-групи бібліотеки. Детальніше на блозі «МІСТО-Онлайн».

news (446)