27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 16.11.2010

16 листопада 2010 року відбулася презентація літературно-мистецького збірника «Веселі барви дитинства». 

«Веселі барви дитинства» — це другий випуск літературно-мистецького альманаху, в якому вміщені літературні твори талановитих читачів, членів читацького об’єднання «Літературний передзвін» Житомирської обласної бібліотеки для дітей.Коли в дитині живе святий вогник творчості, його обов’язково потрібно підтримувати, адже кожна дитина – окремий нерозгаданий світ.

У збірнику дитячих творів — проза, поезія і малюнки, що виграють всіма барвами уяви. У виконанні юних авторів усі присутні мали змогу почути прозові та поетичні твори, в яких струменить любов до рідної Батьківщини, своєї родини, дивосвіт природи.

Для запрошених гостей звучали музичні композиції відомого барда  Лариси Бойко. Порадував усіх чарівною грою на домрі учень школи «Сяйво» Харчук Роман. Свої таланти з акторської майстерності показали учениця гімназії № 23 Біленко Олександра та учениці школи «Сяйво» Кучик Анна і Тарасюк Марія.

Ми щиро впевнені, що підтримавши творчість наших читачів випуском цієї збірочки, допоможемо їм зрозуміти, які цінності у нашому житті є щирими, навчимо дивувати й приносити радість людям, бути успішними.

Запрошуємо і Вас перелистати сторінки книжки «Веселі барви дитинства».