27.04.2020
Сім ідей
26.04.2020
Про Чорнобильську трагедію в літературній кав’ярні «Пожива для розуму»

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НБУ для дітей  

 

 

 

 

  

 

  Освіта в Україні

 

 

Группы раннего развития детей Долоньки

 

 

Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

 

 

 

Новини :: 01.02.2012

1 лютого 2012 року в бібліотеці відбувся обласний тур міжнародного конкурсу дитячого малюнка «Я живу в Співдружності Незалежних Держав», який був проведений Житомирською обласною бібліотекою для дітей спільно із Житомирським прикордонним загоном (в/ч 1495) Державної прикордонної служби України (Північне регіональне управління).

Конкурс організований для дітей віком від 5 до 14 років і покликаний зробити внесок у справу патріотичного виховання підростаючого покоління, у формування почуття гордості за свою Батьківщину і відповідальності за її безпеку. 

Темами конкурсних матеріалів стали: Сучасне життя держав – учасниць СНД. Мій тато (мама, дідусь) служить на кордоні. Коли я виросту – стану прикордонником. Діти за допомогою малюнка відобразили своє ставлення до своєї держави, до дружніх відносин з державами-учасницями Співдружності Незалежних Держав та втілили в своїх творчих роботах прагнення в майбутньому пов’язати своє життя з прикордонною службою. 

Представники Житомирського прикордонного загону (в/ч 1495) Державної прикордонної служби України (Північне регіональне управління) Онищук Сергій Володимирович (підполковник, заступник начальника Житомирського прикордонного загону), Андрійчук Вікторія Володимирівна (офіцер відділу персоналу), Чепель Валентина Сергіївна (психолог групи психологічного забезпечення відділу персоналу) — привітали всіх учасників конкурсу, вручили подяки та заохочувальні подарунки.  

Діти дізналися історію створення прикордонної служби України із відеофільму, створеному прикордонниками, а бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5-9 класів цікаво розповіли про значення прикордонної служби в житті країни. 

Підсумки міжнародного конкурсу буде підводити журі, що складатиметься з представників прикордонних відомств держав-учасниць СНД (по 1 особі) та представника редакції журналу «Прикордонник Співдружності».

Переможці конкурсу в різних номінаціях на підставі Рішення Ради командувачів Прикордонними військами будуть нагороджені правами керівника відповідного прикордонного відомства цінними подарунками та Дипломами Ради командувачів Прикордонними військами.

Бажаємо перемоги нашим учасникам!